Vítejte na stránkách profesionálního tetovacího studia
eShop eMag Forum
CZ EN
Galerie
Home Email

Čištění nástrojů

K čištění použitých tubusů a špiček od zbytků barev používáme ultrazvukovou čističku Teson, ve které dochází k prvnímu stupni desinfekce použitých nástrojů. V dalším kroku používáme stolní myčku Electrolux a to na program 7O°C který lze rovněž považovat za určitý stupeň desinfekčního procesu. Následně se nástroje vrací zpět do ultrazvukové čističky do čistého desinfekčního roztoku pro finální jemné dočištění.

Klasické čištění je neodmyslitelnou součástí procesu, které následuje po tetování. Každá, i nejjednodušší manipulace s nástroji a materiálem v tomto procesu, se vykonává velmi pracně a málo efektivně, přičemž hygiena práce a bezpečnost práce jsou jen zřídkakdy na žádoucí úrovni. Tyto nevýhody do značné míry odstraňuje použití ultrazvuku a stolní myčky při čištění. Při použití ultrazvuku a myčky jde o výrazné zvýšení kvality čištění v porovnání s klasickými způsoby, odstranění namáhavé práce, možnost čištění otvorů v malých prostorech, slepých otvorů, tvarově složitých předmětů apod.

Také je důležité, že se ultrazvukové čištění provádí v silném desinfekčním roztoku a tak dojde k desinfekci nástrojů a při další manipulaci nehrozí nebezpečí infekce. Desinfekce se provádí v silném roztoku Desoformu nebo Mikasept Galenu.

2009 © Planet Tattoo Studio,K?enová 61, 602 00 Brno, otev?eno: po-pá 10-17  hod., tel. 777PLANET, 777752638, email: info@tattoo.cz

graphic design: info@enginedesign.cz, code: stepanmatl.cz