Vítejte na stránkách profesionálního tetovacího studia
eShop eMag Forum
CZ EN
Galerie
Home Email

Naše služby

Tetování

Naše studio Vám může nabídnout vše, co se týká provedení tetování a to jak v oblasti rad ohledně výběru motivu, tak jeho vlastní provedení. K tetování používáme jednorázové sterilní jehly, vybalované před zákazníkem. Další nástroje jsou sterilizovány v autoklávu Cominox, kde je prováděna sterilizace ve frakčním vakuu, což je nezbytné pro nástroje s dutinkami (špičky a tubusy). Rohle bohužel splňuje jen málokteré tetovací studio. Rádi Vám poradíme a vysvětlíme vše, co by Vás mohlo zajímat. Chcete-li vědět něco o tom, co předchází provedení tetování (sterilizace apod.), zeptejte se nás a my Vás rádi uvedeme do problematiky, protože my nemáme co skrývat.

Piercing

V našem studiu tuto službu neposkytujeme.

Dárkový poukaz

V našem studiu můžete zakoupit na naše služby dárkový poukaz a to v hodnotě minimálně 1000 Kč  a více, dle přání. Poukaz je platný po dobu 12 měsíců a můžete ho využít pro tetovaní. Poukaz vám zašleme i poštou, pouze ale pokud je provedene platba předem na účet. Objednání poukazu je třeba dohodnout předem telefonicky nebo emailem.

Dárkový poukaz

 

Obchodní podmínky

Objednat se na tetování můžete u nás pouze osobně nebo telefonicky. Obejdnávky emailem nebo přes sms apod. nepřijímáme. Je to z důvodu nedostatečné flexibility uvedených kanálů a tím vzniklých prodleních v komunikaci. Pro objednání tetování je nutné složit zálohu ve výši 1000 kč. V mimořádných případech může být záloha snížena. Záloha je vratná POUZE v případě, že je tetování zrušeno 2 pracovní dny předem a to opět POUZE telefonicky nebo osobně! Záloha může být zaplaceno buď hotově ve studiu, nebo převodem na bankovní účet č. 225525/5500. Jako variabilní symbol slouží telefonní číslo, které jste uvedli do objednávky.

2009 © Planet Tattoo Studio,K?enová 61, 602 00 Brno, otev?eno: po-pá 10-17  hod., tel. 777PLANET, 777752638, email: info@tattoo.cz

graphic design: info@enginedesign.cz, code: stepanmatl.cz