Vítejte na stránkách profesionálního tetovacího studia
eShop eMag Forum
CZ EN
Galerie
Home Email

Naše služby

Tetování

Naše studio Vám může nabídnout vše, co se týká provedení tetování a to jak v oblasti rad ohledně výběru motivu, tak jeho vlastní provedení. K tetování používáme jednorázové sterilní jehly, vybalované před zákazníkem. Další nástroje jsou sterilizovány v autoklávu Cominox, kde je prováděna sterilizace ve frakčním vakuu, což je nezbytné pro nástroje s dutinkami (špičky a tubusy). Tohle bohužel splňuje jen málokteré tetovací studio. Rádi Vám poradíme a vysvětlíme vše, co by Vás mohlo zajímat. Chcete-li vědět něco o tom, co předchází provedení tetování (sterilizace apod.), zeptejte se nás a my Vás rádi uvedeme do problematiky, protože my nemáme co skrývat.

Piercing

V našem studiu tuto službu neposkytujeme.

Dárkový poukaz

V našem studiu můžete zakoupit na naše služby dárkový poukaz a to v hodnotě minimálně 1000 Kč  a více, dle přání. Poukaz je platný po dobu 12 měsíců a můžete ho využít pro tetovaní. Poukaz vám zašleme i poštou, pouze ale pokud je provedene platba předem na účet. Objednání poukazu je třeba dohodnout předem telefonicky nebo emailem. Zobrazená dárkový poukaz (viz. níže) je jediný platný poukaz, který je akceptovaný v našem studiu. Poukaz nesmí být propadnutý (starší než 12 měsíců od data vystavení), nesmí být přepisovaný nebo jinak graficky upravený než předloha zde. Poukaz je také chráněný grafickými prvky.

Dárkový poukaz

 

Obchodní podmínky

Objednat se na tetování můžete u nás pouze osobně nebo telefonicky. Objednávky emailem nebo přes sms apod. nepřijímáme. Je to z důvodu nedostatečné flexibility uvedených kanálů a tím vzniklých prodleních v komunikaci. Pro objednání tetování je nutné složit zálohu ve výši 1000 kč. V mimořádných případech může být záloha snížena. Záloha je vratná POUZE v případě, že je tetování zrušeno 2 pracovní dny předem a to opět POUZE telefonicky nebo osobně! Záloha může být zaplacena buď hotově ve studiu, nebo převodem na bankovní účet č. 225525/5500. Jako variabilní symbol slouží telefonní číslo, které jste uvedli do objednávky.

2009 © Planet Tattoo Studio,K?enová 61, 602 00 Brno, otev?eno: po-pá 10-17  hod., tel. 777PLANET, 777752638, email: info@tattoo.cz

graphic design: info@enginedesign.cz, code: stepanmatl.cz