Vítejte na stránkách profesionálního tetovacího studia
eShop eMag Forum
CZ EN
Galerie
Home Email

O studiu

Naše studio začalo provozovat svou činnost na konci srpna 1994 v Brně-Slatině na ulici Tuřanka. Během několika málo měsíců k nám začali jezdit zákazníci z celé ČR, Slovenska i Rakouska. Už v průběhu roku 1996 bylo díky rostoucímu zájmu našich klientů zřejmé, že stávající prostory jsou naprosto nedostačující. Naše působení zde bylo v délce 27 měsíců.

V prosinci roku 1996 jsme tedy otevřeli studio nové, umístěné nedaleko centra Brna na ulici Kopečná. Celkové prostory měli 51 metrů čtverečních a byly asi třikrát větší než ty původní. Více prostoru nám dalo více možností jak zlepšit naše služby pro zákazníky. Postupem času byl ale nárůst klientely tak velký, že byl u nás zaměstnán další tatér, Martin.  Pracoval u nás do roku 2005 kdy odešel a otevřel vlastní studio. Jeho pozici zastoupila slečna Lada, která zde začala v roce 2002 na pozici asistentky a během dalšího roku již pracovala jako tatérka.

V srpnu roku 2007 došlo na stěhování studia. Studio bylo přestěhováno do centra Brna, na ulici Orlí 16 do domu U kamenné panny. Zároveň jsme také přejmenovali studio na Planet Tattoo. Větší a kvalitnějsí prostory nám teď umožňují poskytnout lepší služby, jako je například piercing  a prodej percingových šperků apod.

Lada na konci roku 2007 nastoupila na mateřsku dovolenou a na její místo od ledna 2008 přišel Jirka. V současné době zde ale již pracujeme tři na tetování, na konci února  2008 náš team doplnil Daksi a později také Markéta na piercing.

V minulosti jsme se účastnili mnoha tetovacích festivalů (Praha, Vídeň, Dornbirn, Mnichov aj.) a na některých z nich jsme získali i ocenění za provedené tetování. Vybudovali jsme si kontakty v zahraničí a zahraniční klientelu, která pravidelně využívá našich služeb. Jsme potěšeni, že se naše služby stále rozšiřují a určitě se budeme snažit, aby naše práce byla stále kvalitnější a dokonalejší.

Planet Tattoo

2009 © Planet Tattoo Studio,K?enová 61, 602 00 Brno, otev?eno: po-pá 10-17  hod., tel. 777PLANET, 777752638, email: info@tattoo.cz

graphic design: info@enginedesign.cz, code: stepanmatl.cz