Vítejte na stránkách profesionálního tetovacího studia
eShop eMag Forum
CZ EN
Galerie
Home Email

Team

Robin

Robin

V součásné době pracuji ve studiu sám. Něco o mně:

Jmenuji se Robert, ale snad všichni moji známí mi říkají Robin. Narodil jsem se v Brně a žiji nedaleko něj, v jednom malém městě. O tetování jsem se zajímal již v 17 letech, kdy jsem si nechal udělat svoje první tetování. Celý proces mě tak zaujal, že jsem to začal zkoušet na sobě samém a několika kamarádech. Na začátku léta roku 1994 jsem přišel o zaměstnání a byl jsem dva měsíce bez práce. To jen uspíšilo moje rozhodnutí, mít tetování jako zaměstnání. Na konci srpna jsem své přání uvedl v realitu a studio se rozběhlo.

Provádím tuhle živnost již od roku 1994 a za tu dobu jsem již udělal spoustu obrázků. Nejraději dělám černobílou práci, ale baví mě i hodně barevné věci. Preferuji fantasy, biomechaniku a sci-fi. Rád dělám i keltské věci. Nedělám tribal ornamenty a maori. Moji oblíbení tatéři jsou Toxyc, Carson Hill, Brandon Bond, Boris, Jack Ribeiro a od nás třeba Živko, Milosch, Beny a spousta dalších.


Rád poslouchám různé styly metalu (Disturbed, Mushroomhead, System of a Down, Metallica, Helloween, Manowar) a nepohrdnu ani třeba takovými Rammstein nebo Cranberries. Rád hodně čtu, fantasy, sci-fi a technothrillery od Toma Clancyho a spoustu jiných knih. Jezdím na horské kole a občas zajdu do posilovny. Jsem vlastník zbrojního průkazu a majitel několika střelných zbraní. Jsem příznivec a věčný student severských pohanských náboženství a proto nosím na krku Thorovo kladivo. Můj oblíbený kov je stříbro a mám rád zvířata, obzvláště vlky, psy a kočky. Učím se anglicky a rád cestuji. Často také navštěvuji internet. Salute!

 

 

 

2009 © Planet Tattoo Studio,K?enová 61, 602 00 Brno, otev?eno: po-pá 10-17  hod., tel. 777PLANET, 777752638, email: info@tattoo.cz

graphic design: info@enginedesign.cz, code: stepanmatl.cz