darkovy poukaz planet tattooV našem studiu můžete zakoupit dárkový poukaz a to v hodnotě minimálně 1 000 Kč, nebo částka dle přání. Poukaz je platný po dobu 12 měsíců a můžete ho využít pouze pro tetovaní. Poukaz je přenositelný a přeprodejný, není vázaný na jméno. Při jeho zničení, ztrátě nebo propadnutí, poukaz nenahrazujeme! 
Poukaz nesmí být propadnutý (starší než 12 měsíců od data vystavení), nesmí být přepisovaný nebo jinak graficky upravený než předloha zde. Poukaz je také chráněný grafickými prvky.
Poukaz vám zašleme i poštou, pouze ale pokud je provedene platba předem na účet. Objednání poukazu je třeba dohodnout předem telefonicky nebo emailem.

Obchodní podmínky

Objednat se na tetování můžete u nás nejlépe osobně a telefonicky, nebo i emailem a přes sociální sítě. Objednávky přes sms nepřijímáme! Omluvte prosím možné komplikace z důvodu nedostatečné flexibility výše uvedených kanálů (email a soc.sítě) a také prodleních v komunikaci. Je to z důvodu zaneprázdněnosti nás samotných. Zprávám přes email a sociální sítě se obvykle věnujeme až po práci. Díky za pochopení.
Po objednání termínu na tetování je nutné složit zálohu ve výši 2 000 kč. V mimořádných případech může být záloha snížena.
Záloha je vratná POUZE v případě, že je tetování zrušeno 3 pracovní dny předem a to POUZE telefonicky nebo osobně! Záloha může být zaplacena hotově ve studiu, nebo převodem na bankovní účet 225525/5500. NEZAPOMEŇTE uvést jako variabilní symbol telefonní číslo, které jste uvedli do objednávky.