Robin

Jmenuji se Robert, ale snad všichni moji známí mi říkají Robin. Narodil jsem se v Brně a žiji nedaleko něj, v jednom malém městě. O tetování jsem se zajímal již v 17 letech, kdy jsem si nechal udělat svoje první tetování a také první tetování někomu zhotovil. Celý proces mě tak zaujal, že jsem to začal zdokonalovat na sobě samém a několika kamarádech.

Na začátku léta roku 1994 jsem přišel o zaměstnání a byl jsem dva měsíce bez práce. To jen uspíšilo moje rozhodnutí, mít tetování jako zaměstnání. Na konci srpna jsem své přání uvedl v realitu a studio se rozběhlo.

Rád dělám černobílou práci, ale v současné době mě baví i barevné věci. Preferuji fantasy, history, horror, military, comics a sci-fi. Rád dělám i keltské věci. Nedělám tribal ornamenty a maori.

Provádím tuhle živnost již od roku 1994 a za tu dobu jsem již udělal tisíce obrázků. Pokud je možnost, rád si se zákazníkem sednu a vytvoříme spolu originální motiv. Rád dělám i překrývačky (cover up), když k tomu mám více volnou ruku. Nelíbí se mi, když musí zákaznící "trpět" ošklivým tetováním.

Rád poslouchám různé styly rocku a metalu (Amon Amarth, Sabaton, Fear Factory, Mushroomhead, System of a Down, Slipknot, Metallica, Helloween, Manowar) a nepohrdnu ani třeba takovými Rammstein nebo Guns´n´Roses . Rád hodně čtu, nejvíce fantasy, sci-fi a technothrillery od Toma Clancyho a Vince Flynna, ale i spoustu jiných knih. Jezdím na horské kole a občas zajdu do posilovny. Jsem vlastník zbrojního průkazu a majitel několika střelných zbraní, se kterými občas odstřílím i nějaký závod. Jsem příznivec a věčný student severských pohanských náboženství a proto nosím na krku Thorovo kladivo. Můj oblíbený kov je stříbro a mám rád zvířata, obzvláště vlky, psy a kočky. Učím se anglicky a rád cestuji. Na viděnou v křesle u nás. Salute!