O studiu

Naše studio začalo provozovat svou činnost v srpna 1994 a jedná se o první brněnské tetovací studio. Během následujících let jsme studio několikrát přestěhovali a to vždy z důvodu nevyhovující velikosti, vzhledem k růstu zájmu o naše služby.
Studio jsme provozovali jak v rozšířenem centru, tak i v samotné pěší zóně. Za tu dobu se u nás vystřídal nespočet skvělých tatérů, a to jak místních tak i "přespolních".  Mnozí z nich dále rostli a provozují svá vlastní úspěšná studia.
 Ve studiu jsme také prováděli piercing a prodej piercingových šperků, ale tuhle službu nenabízíme.
Nyní máme velké prostorné studio v rozšířeném centru Brna, na ulici Křenová, kam se snadno dostanete městskou hromadnou dopravou, nebo se dá v okolí snadno zaparkovat. Stávající studio je designováno ve stylu amerického diner café. Kromě tetování si u nás můžete zahrát kulečník, vypít dobrou kávu a pokud se věnujete sami tetování, tak i nakoupit vše potřebné. Od jehel, přes barvy a strojky až po rukavice a hojivé krémy.
Studio poskytuje zákazníkům wifi, můžete si nás zakoupit občerstvení, prostory jsou klimatizovány.

V minulosti jsme se účastnili mnoha tetovacích festivalů od Prahy, přes Vídeň až po německý Mnichov, nebo třeba lichtenštejnský Vaduz. A na mnoha z nich jsme získali i ocenění za provedené tetování. Vybudovali jsme si kontakty v zahraničí a zahraniční klientelu, která pravidelně využívá našich služeb. Jsme potěšeni, že se naše služby stále rozšiřují a určitě se budeme snažit, aby naše práce byla stále kvalitnější a dokonalejší.

 

Tetovací jehly

Používáme jednorázové sterilní jehly vyráběné v zahraničí specializovanou firmou, která tyto jehly dodává do celého světa. Jehly jsou balené do uzavřených blister obalů a jsou vybaleny před zákazníkem. Jsou používány pouze jednou, v žádném případě opakovaně.

tetovací barvy

Tetovací barvy

Používáme barvy značek Kuro Sumi, Mom´s Millenium a Intenze. Všechny barvy byly testovány a schváleny pro použití v ČR a EU.

Desinfekce

Ve studiu používáme desinfekce, které byly schváleny vyhláškou pro použití v ČR.