PLANET TATTOO BRNO

Hledáte profesionální tetovací studio v Brně a okolí? Pak jste na správném místě – vítejte na stránkách studia Planet Tattoo.
Naše studio rozkmitalo jehly poprvé v roce 1994 a i to již bylo po několikaletých zkušenostech s tetováním. Netrvalo dlouho a klientela se rozrostla jak o "přespolní" tak i o zahraniční zákazníky. Také my jsme prošli vývojem a stále se zdokolujeme aby i naše práce odpovídala moderním trendům v tetování. Svou práci máme jako koníček a ten odvádíme na nejvyšší úrovni. Velmi důležitá je pro nás originalita, vzhled a kvalita tetování. Samozřejmostí je i to, aby i po letech vypadalo tetování perfektně!

Tetování jako vášeň

Věnujeme se černobílému i barevnému tetování, děláme jak realistiku, tak i jiné moderní styly. Jednou z našich oblíbených specializací jsou i předělávky starších tetování. 
Prioritou je nadšený a spokojený zákazník, proto vám dopřejeme vždy dostatek péče a času na přípravu i na samotné tetování.

Tetování bez rizika

Samozřejmostí je u nás  přísné hygienické prostředí a stoprocentní sterilita všech používaných materiálů. Používáme jen vyzkoušené a bezpečné barvy, jednorázové jehly a další certifikované tetovací vybavení, které také dovážíme a prodáváme v našem internetovém obchodě Tattoo.cz.

Tetování na míru

V našem studiu vypracujeme návrh tetování dle vašich představ,  to tak, že spolu strávíme společný čas nad návrhem vašeho nového tetování. Jen tak se dobereme i perfektnímu výsledku se kteráým budete spokojeni. Stejně tak si ale můžete donést svůj vlastní návrh a společně ho zpracujeme do nového kousku co bude zdobit vaše tělo.

 

Velmi rádi vám s výběrem tetování i vhodného místa poradíme. Jakoukoliv konzultaci provádíme zcela zdarma. Máte-li zájem vyzkoušete naše služby, domluvte si schůzku a můžete si odnést kérku, která vám bude dělat radost po zbytek života.

Robin Daněk

Robin

Rád dělám černobílou práci, ale v současné době mě baví i barevné věci. Preferuji fantasy, history, horror, military, comics a sci-fi. Rád dělám i keltské věci. Nedělám tribal ornamenty a maori.

Alex tatér

Alex

Rád pracuji v černobílém realismu, grafice a dělám také minimalistické tetování.